شکل گیری شرکت ابارا با راه اندازی دفتر ماشین های نوع اینو کوچی ( Inokuchi) انجام شد. در سال 1912 بنیانگذار ابارا، آقای ایسی هاتاکیاما ( Issey Hatakeyama ) ، این دفتر طراحی ماشین را به منظور گسترش محصولات ممتاز و بر اساس تئوری پمپ های گریز از مرکز که متعلق به استاد وی آقای پروفسور اینو کوچی ( Ariya Inokuchi ) بود، راه اندازی نمود. شرکت Ebara Corporation، در سال 1920 و با توسعه دفتر ماشین های اینو کوچی تاسیس شد. نام ابارا از محلی در نزدیکی توکیو که اولین کارخانه مدرن در آن ساخته شد، گرفته شده است. 

در سال 1938 این کارخانه به همراه دفتر مرکزی به کارخانه وسیع تری در هاندا ( Haneda) منتقل شد. از سال 1938 تا کنون، تعداد بسیار زیاد پمپ شامل پمپ های باابعاد بزرگ ، پمپ های فشار بالا و سایر پمپ ها در کارخانه هاندا ( Haneda) ، فوتسو (Futtsu)، فوجیساوا (Fujisawa) و سایر کارخانه های ابارا در خارج از ژاپن ساخته شده، به مشتریان ژاپنی و سایر کشورهای دنیا تحویل شده است. 

شرکت صنایع پمپ ابارا يكي از شركت هاي زيرمجموعه كمپاني ابارا ژاپن، با بیش از يك قرن سابقه و حضور در سطوح نخست جهان در صنعت پمپ سازي مي باشد. شركت ابارا ايران با استفاده از تجربه و فرهنگ مديريت توسعه ژاپني و تشكيل زنجيره نمايندگي هاي فروش و خدمات پس از فروش در سرتا سر ايران، با عرضه انواع پمپ هاي سانتريفوژ زمینی ، مستغرق ، لجن کش ، تاسیساتی و شناور با آخرين تكنولوژي و دانش مهندسي روز و عمدتا" رتبه انرژی Aدر بيش از شانزده هزار مدل مختلف، همراه با 18 ماه گارانتي كليه محصولات و حداقل ده سال تأمين قطعات يدكي در بازار ايران فعاليت مي نمايد. 

ابارا ايران علاوه بر تامين انواع پمپ ، آماده ارائه خدمات رایگان در زمینه مشاوره فني انتخاب پمپ و طراحي سيستم هاي پمپاژ توسط كارشناسان و متخصصين شرکت و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی رایگان با ارائه مدرک بین المللی ابارا کورپریشن به علاقمندان می باشد . 
Copyright © 2017 Plusnet Industries All Rights Reserved.